Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

V súčasnosti neprebiehajú žiadne kurzy Krav Maga.

Vráťte sa prosím po uvoľnení pandemickej situácie.

Ďakujeme

Tím TCA Krav Maga

View the embedded image gallery online at:
https://www.tca.sk/ponuka/tca-krav-maga#sigProId45085f2bcd

 

Čo je krav maga

Krav Maga je unikátny systém sebaobrany. Krav maga sa dá preložiť do slovenčiny ako „boj z blízka“. Tento systém sebaobrany ktorý bol pôvodne vyvinutý pre izraelskú armádu a následne systém bol prepracovaný pre použitie pre civilistov je unikátny okrem iného tým, že systém je stále otvorený a aktuálny a preto systém reaguje na aktuálne hrozby, typy útokov a zmeny okolností.

 

Čo nie je Krav Maga?

Krav maga nie je ani bojové umenie, ani bojový šport. Nemá svoje pravidlá, nie je férový. Krav Maga ako systém sebaobrany dovoľuje všetko v snahe chrániť si vlastný život alebo pri ochrane tretej osoby.

 

Ako funguje Krav Maga?

Krav Maga je unikátny a logický systém sebaobrany, bojových schopností a obranných taktík. Tréningová metóda sa zakladá na adaptácii inštinktívnych reakcií do základnej techniky, ktorá je rozvinutá do maximálnej efektívnosti. Techniky Krav Magy majú za cieľ, aby sa dali naučiť za čo najkratší čas a aby efektivita techník bola zachovaná aj v stresových situáciách.

 

Pre koho Krav Maga je?

Krav Magu môžu trénovať ľudia nezávisle od postavy, veku a pohlavia, pričom pod vedením certifikovaných inštruktorov môžu dosiahnuť svoje ciele a naplniť si svoje potreby. Na tréningoch u nás sa stretávajú rôzne generácie a pohlavia ale aj ľudia s rôznymi telesnými zdatnosťami a vďaka tomuto vieme vytvoriť čo najreálnejšie okolnosti a hrozby na tréningu.

 

Na čo je Krav Maga zameraná?

Krav Maga ako systém sebaobrany obsahuje tieto prvky:

  • ako zabrániť a vyhnúť sa stretom, uniknúť z konfliktných situácií
  • ako používať každodenné predmety pre sebaobranu a boj
  • techniky pri neozbrojených útokoch, ako sú kopy, údery, hody, rôzne úchopy, škrtenia, atď.
  • techniky pre ozbrojené hrozby a útoky s nožom a inými ostrými predmetmi ako aj pri palici a podobných predmetoch
  • techniky pre hrozby s krátkymi alebo dlhými strelnými zbraňami
  • ako padať a zminimalizovať pád na zemi
  • ako sa brániť, keď sa bojuje na zemi
  • ako sa vysporiadať s viacerými útočníkmi
  • ako brániť iných ľudí, tzv. ochrana tretej osoby

Inštruktor DÁVID

Od roku 2008 pôsobí ako aktívny inštruktor organizácie KRAV MAGA GLOBAL (KMG). Ako prvý dosiahol na Slovensku úroveň Expert 3. Svoju kvalifikáciu si rozširoval v Maďarsku, Českej Republike a v Izraeli. V rámci Krav-Magy má kvalifikáciu ako inštruktor pre civilnú sféru (Civilian Instructor), inštruktor pre boj (Combat and Fighter Instructor) a inštruktor pre ochranu chránenej a tretej osoby (VIP and 3rd party Protection Instructor).

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).