Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

Nábor nových členov v mesiaci máj (muži/ženy)

Termín:

Štvrtok 4. máj

17:30 - 19:00 hod.

S pravidelným tréningom môžete začať každý prvý štvrtok v mesiaci v čase od 17:30 do 19:00 hod.

Cena 80,- €/mesiac resp. 5 tréningov/osoba.

Adresa tréningov TCA Systema

Nutná registrácia na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Systema - ruský bojový štýl

Systema je kombináciou silného ducha, taktiky boja a účinných techník, ktoré sú  účinné voči akémukoľvek protivníkovi, za akýchkoľvek podmienok. 

Štýl boja Systema je prirodzený a voľný, nemá žiadne presné pravidlá, štruktúru ani obmedzenia, mimo morálnych. 

Systema neučí športovať, učí bojovať.

Techniky boja Systema boli vyvinuté na prvotných reakciách a osobnej sile jedinca. Systema – je bojový štýl určený pre extrémne rýchle učenie, je ušitý tzv. na mieru jednotlivca, nevyžaduje žiadnu predprípravu, využíva konkrétne reálne fungujúce telo a jeho maximálne možnosti a efektivitu v reálnom čase a na reálnom mieste. 

Systema je komplexný štýl cvičení a drilov, ktoré obohatia život a telo bojovníka v troch úrovniach a to: fyzickej, psychickej a duševnej, prenášajú sa automaticky do jeho reálneho života, stanú sa jeho súčasťou.  

Kľúčovým princípom Systemy je neničenie, ale ovládnutie situácie.  Systema učí poznaniu samého seba a pomáha v sebazdokonaľovaní, osobnom raste a napredovaní.

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).