Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

 

Tactical Combat Academy je spoločnosť, ktorá poskytuje defenzívne kurzy streľby, taktický výcvik a školenia pre civilný sektor, taktiež komplexný výcvikový program pre štátny a súkromný bezpečnostný sektor.

Všetky strelecké, taktické, teoretické kurzy, výcviky i teambuidingy sú vedené bývalími príslušníkmi zo špeciálnych síl a profesionálmi s dlhoročnými skúsenosťami. 

Naši inštruktori majú praktické skúsenosti získané z bojových nasadení mimo územia SR (Irak, Afganistan, Filipíny) a zúčastnili sa výcviku a školení so zahraničnými jednotkami a inštuktormi (USA, Ruská federácia, Veľká Británia, Izrael).

Koncept kurzov TCA je tvorený našími inštruktormi - príslušníkmi špeciálnych jednotiek: 5.pluk špeciálneho určenia Žilina, US SF – MARSOC, 22.pluk britskej SAS, 2REP – Francúzskej cudzineckej légie, izraelské špeciálne sily – jednotka YAMAM. 

 

Civilný sektor - TCA Defence Tactics 

 • ponúkame školenia v oblasti legislatívy ako kurz Prípravy na získanie zbrojného preukazu
 • kurzy taktickej obrannej streľby jednotlivca
 • výcvik v oblasti základnej manipulácie so strelnými zbraňami - pištoľ, puška, brokovnica, odstreľovacia puška
 • kurzy obrannej streľby s brokovnicou - Homedefence, kurz obrannej streľby v krízových situáciách (pri napadnutí, zranení, pod psychickým tlakom)
 • kurz odstreľovača
 • kurzy prvej pomoci pri strelných/bodných poraneniach, autonehodách, úrazoch, napadnutí
 • kurzy sebaobrany s nožom, teleskopom
 • kurzy prežitia a navigácie
 • teambuildingové podujatia

Kurzu sa nesmie zúčastniť osoba, ktorá bola právoplatne odsúdená za násilný trestný čin alebo je členom extrémistickej organizácie príp. organizácie potláčajúcej základné ľudské práva.

 

Štátny sektor - TCA Counter Tactics

 • strelecký a taktický výcvikový program určený pre štátne ozbrojené a spravodajské zložky. Strelecký a taktický výcvik je vykonávaný na úrovni prispôsobenej špecifickým potrebám jednotlivých útvarov (spravodajské, operatívne, zásahové).

 

Súkromný sektor - TCA Security Tactics

 • komplexný súbor kurzov, výcviku a drillov pre bodyguardov/osobných strážcov, súkromné bezpečnostné služby, detektívne kancelárie a bezpečnostné agentúry
 • plánovanie, formácie konvojov), METT-TSL/C, SOP. 

 

Špeciálne operácie

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Námestie SNP 19
811 01 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).