Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

Vážení fanúšikovia TCA, športoví strelci, držitelia skupín E,

chystaná novela MV SR sprísňuje činnosť športových - streleckých klubov, zavádza elektronickú evidenciu, vyžaduje "aktívnu účasť" držiteľov výnimiek (budú potrebné k vz 58, AK47, ... ) na športovej-streleckej-súťažnej činnosti klubu, ... . Novela bude v parlamente už v marci, takže máme finálny rok, kedy nadobudne platnosť smernice EK.

Minulý rok sme úspešne spustili športovo-streleckú súťaž - TCA GLock cup, realizujeme tréningové jednotky na mesačnej báze, ... .

Členstvo v klube je možné získať po zaslaní písomnej žiadosti na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. v tvare: žiadosť, meno, priezvisko, dátum narodenia, trvalá adresa.

Výška členského poplatku za rok 2021 je stále 50,- €.

Číslo účtu: SK56 1100 0000 0026 1708 5007

Poznámka k platbe: Meno, Priezvisko, SSK

(SSK - je to len poznámka pre nás, že ide o športový strelecký klub)

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).