Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

Priatelia,

založili sme občianske združenie resp. strelecký klub "Športový klub Bratislava".

Členom klubu poskytujeme vydávanie potvrdenia pre rozšírenie zbrojného preukazu o skupinu E (držanie zbrane a streliva na športové účely) ako napr. SA vz58, brokové zbrane, odstreľovacia puška, ... .

Členstvo v klube je možné získať po zaslaní písomnej žiadosti na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a po schválení členstva vedením športového klubu (v princípe do 24 hodín)

Výška členského poplatku za rok 2016 je 50,- €.

S pozdravom,

Predseda športového klubu

Gabriel Trojčák

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).