Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

Vážení fanúšikovia TCA, športoví strelci, držitelia skupín E,

Nedávno podpísaná novela zákona o zbraniach a strelive č. 190/2003 vstupuje do platnosti už 1. Februára. Sprísňuje činnosť športových streleckých klubov, vyžaduje "aktívnu účasť" držiteľov zákonom nárokovateľných výnimiek (budú potrebné k dlhým samo nabíjacím zbraniam ) na športovej, streleckej, alebo súťažnej činnosti klubu..

Športový klub TCA organizuje na mesačnej báze tréningy pre svojich členov takzvané Glock Cup.

Členstvo v klube je možné potvrdiť alebo získať po zaslaní písomnej žiadosti na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. v tvare: žiadosť, meno, priezvisko, dátum narodenia, trvalá adresa. 

 

Výška členského poplatku za rok 2022 je stále 50,- €.

Číslo účtu: SK60 1111 0000 0016 9231 7002 

Poznámka k platbe: Meno, Priezvisko, SSK

(SSK - je to len poznámka pre nás, že ide o športový strelecký klub)

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Námestie SNP 19
811 01 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).