Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

Chcete sa stať pracovníkom SBS alebo si založiť vlastnú SBS?

Musíte absolvovať kurz odbornej spôsobilosti za účelom získania preukazu typu "S" príp. "P". 

V kooperácii so spoločnosťou KURAM s.r.o. (www.sbskurzy.sk) Vám ponúkame tieto termíny: 

14.01.2017

04.02.2017

04.03.2017

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kurz prípravy na skúšku "Zbrojný preukaz": https://www.tca.sk/otvorene-kurzy

20. 01. 2017 Príprava záujemcov o zbrojný preukaz

11. 02. 2017 Príprava záujemcov o zbrojný preukaz

11. 02. 2017 Nutná obrana v praxi

Volá sa Gabriel Trojčák, má 43 rokov a je to vyslúžilý profesionálny vojak. Po vojenskom živote túžil od útleho detstva, svojmu snu podriadil úplne všetko. V armáde strávil 25 rokov, z toho 4 roky na vojenskej škole a ako vojak ostatných 21 rokov. Kariéru skončil ako rotný v 5. pluku špeciálneho určenia v Žiline, kde pôsobil ako inštruktor streľby a taktiky. A hoci všetko, čo súvisí s armádou, nadovšetko miluje, vojenskú uniformu vyzliekol nerád a s horkosťou v srdci.

Gabriel Trojčák

Sú zamestnania, ktoré považujeme za bežné, a potom tie neštandardné. Pravdepodobne mnohí z nás niekedy snívali o nejakej netypickej práci. Pod vplyvom hrdinských filmov ste si možno chceli vyskúšať aj prácu v špeciálnej jednotke. Niektorí chlapi nezostali iba pri predstave, a premenili to na realitu. A nielen to. Pokračovali ďalej, otvorili na Slovensku unikátnu, kde sprístupnili zručnosti a vedomosti špeciálnych jednotiek, aj nám „obyčajným" ľuďom. Čo to znamená byť inštruktorom TCA vie veľmi dobre Gabriel Trojčák.

Celý rozhovor s hlavným inštruktorom Gabrielom Trojčákom nájdete na mužom.sk.

Rakúska televízia ATV a nakrúcanie dokumentu na tému: Nutná obrana v civilnom sektore s použitím strelnej zbrane.

Účastníkmi boli 4 Rakúšania, dvaja so skúsenosťami z armády a dvaja "first-timers". Od minulého roka taktiež v TCA prebieha výcvik malej skupiny rakúskej pohraničnej stráže.

View the embedded image gallery online at:
https://www.tca.sk/profil/novinky#sigProIdec50259557

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).