Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

Naše rady sme rozšírili o niekoľko nových inštruktorov.

 

  1. Inštruktor pre problematiku legislatívy v oblasti nutnej obrany a krajnej núdze, ktorý bude viesť kurz "Nutná obrana v praxi" (odporúčame pre všetkých držiteľov a záujemcov o ZP)
  2. Inštruktor pre oblasť špeciálneho prieskumu a prežitia v krízovej zóne (spustíme na jar)
  3. Inštruktor, ktorý pôsobil ako ženista MO SR, zúčastnil sa zahraničnej misie v Afganistane. Bude viesť kurz - "Ochrana pred IED a VBIED"
  4. Ďalší inštruktor - bude to naše veľké zahraničné prekvapenie (predpokladáme jar 2016). Zúčastnil sa bojových misií v Afganistane, Iraku, Afrike, výcviku v arktických podmienkach , ... pôsobil taktiež dlhé roky ako inštruktor špeciálnych síl.

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Námestie SNP 19
811 01 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).