Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

oto vyhlásenie je reakciou našej akadémie na medializované správy v médiách, zvlášť v Správach RTVS odvysielaných v dňoch 4. a 5. apríla 2020.

Chceli by sme sa dôrazne ohradiť voči nekorektným medializovaným informáciám, že Tobias Rathjen, ktorý vo februári 2020 zavraždil v nemeckom Hanau 9 ľudí, absolvoval kurz, či dokonca špeciálny výcvik v našej akadémii.  

Polícia SR preverovala, či sa Tobias Rathjen pod vlastnou alebo falošnou identitou zúčastnil kurzov v našej akadémii. Policajnému zboru SR naša akadémia poskytla maximálnu súčinnosť. Daná osoba pod vlastným a ani cudzím menom nikdy neabsolvovala žiaden kurz v TCA.

Skríning účastníkov kurzov u nás prebieha dôsledne, v medziach zákona, resp. zákonom stanoveným postupom v súčinnosti s prevádzkovateľmi strelníc, a to bez ohľadu na to, či sa jedná o občanov SR alebo občanov ostatných štátov EÚ.

 

Tactical Combat Academy s. r. o.

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).