logo tca
Ponuka kurzov
KURZY PIŠTOĽ
SK
AT
DE
UK
OVERIŤ POUKAZ
giftcard icon
Košík je prázdny
HĽADÁŠ NÁPAD NA PORIADNY DARČEK?
PREKVAP S KURZOM TCA!
VYBER SI Z ORIGINÁLNYCH POUKAZOV TCA!

VYBER SI Z ORIGINÁLNYCH POUKAZOV TCA!

AKO TO FUNGUJE?

ZISTI, AKÉ JEDNODUCHÉ TO JE!

Poukazy TCA sú vhodným a univerzálnym darčekom pre všetkých aktívnych ľudí od 18 rokov.

Darčekovým poukazom TCA darujete nielen nové zručnosti a schopnosti lepšie ochrániť seba a svoju rodinu v situáciách, od ktorých môže závisieť život, ale aj dobrodružstvo, zážitok a nové priateľstvá.

Môžete si vybrať z darčekových poukazov rozdelených do dvoch skupín. Pre nových zákazníkov TCA odporúčame vybrať darčekové poukazy zo skupiny základných kurzov zo zoznamu nižšie, pri ktorých nie sú potrebné predchádzajúce skúseností so zbraňami a ani zbrojný preukaz. Pre existujúcich zákazníkov TCA odporúčame vybrať hodnotové darčekové poukazy, ktoré si môžu uplatniť pri kúpe ktoréhokoľvek z viac ako 80 kurzov.

1
Vyber originálny darček!

Vyberte si darčekový poukaz z ponuky TCA. V prípade, že potrebujete s výberom vhodného poukazu poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

2
Rýchle a spoľahlivé doručenie!

Po úhrade Vám zašleme darčekový poukaz vo formáte PDF na email. Ak si vyberiete aj tlačenú formu darčekového poukazu, bude Vám doručený do 4 pracovných dní v rámci Slovenska.

3
Uplatniť darčekový poukaz je ľahké a jednoduché!

Kliknite na OVERIŤ POUKAZ v hornej časti stránky, zadajte jedinečný kód z Vášho darčekového poukazu. Vyberte si termín Vášho kurzu a pri procese objednávky zadajte svoj kód dačekového poukazu.