Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

Mnohí z vás nám kladú otázku - akú postupnosť kurzov zvoliť?

Takže pár rád:

  • začínate vždy kurzom: Základná manipulácia - Pištol 1, Puška 1, M4/AR15 (level 1), Brokovnica, príp. kurzy Sniper 1, ... účasť na všetkých kurzoch je možná aj bez zbrojného preukazu
  • po absolvovaní kurzu základnej manipulácie s jednotlivou zbraňou sa môžete prihlásiť na pokračovanie základných kurzov a to kurzami Pištoľ 2, Puška 2, M4/AR15 (level 2), Sniper 2, ...
  • po absolvovaní kurzov Pištoľ/Puška 3 máte možnosť zúčastniť sa nadstavby pištoľových alebo puškových kurzov a to Pištoľ/Puška Drill (level 1, 2), Sniper drill, ...
  • ďalšou nadstavbou základných kurzov patrí obranná streľba v kombinácii týchto zbraní a to Konverzia z primárnej na sekundárnu zbraň: Puška-Pištoľ (SA vz58, M4/AR15), Brokovnica-Pištoľ (kurz Homedefence).
  • po zvládnutí základných úrovní obrannej streľby vrátane kurzu Konverzia máte možnosť absolvovať profesné kurzy Bodyguard, CQB (boj v zastavanom priestore), PSD resp. contraktor (ochrana konvojov a VIP osôb vo vojnových zónach)
  • v princípe to isté platí pre nestrelecké kurzy ako Zbrojný preukaz, Nutná obrana, Nôž, CLS, Spravodajské minimum, ...
  • v popise každého kurzu je presne definované obmedzenie účasti na kurze a tiež na aké kurzy sa môžte prihlásiť po úspešnom ukončení daného kurzu

 

Koncept TCA

  • všetky kurzy na seba nadväzujú a vytvárajú koncept našej akadémie, je to ucelený systém-základ, na ktorom staviame. Často "bojujeme" s ľuďmi, ktorí tvrdia, že oni už majú dlhoročné skúsenosti so streľbou resp. manipuláciou a požadujú prejsť priamo na vyššie úrovne kurzov – nie je to však možné!
  • máme náš koncept, ktorý prináša niečo nové s čím sa musíte stotožniť, predrillovať vaše návyky-zlozvyky pokiaľ sa chcete zúčastňovať vyšších úrovní streľby z pištole, pušky, brokovnice, odstreľovačky, boja s nožom, teleskopom, ... .
  • základný rozdiel je v tom, že Tactical Combat Academy Vás neučí strieľať, TCA vás učí bojovať!

Upozornenie: v prípade nedodržania pokynov inštruktora (primárne bezpečná manipulácia so zbraňou) budete vylúčený z kurzu.

Postupnosť kurzov s krátkou zbraňou

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Námestie SNP 19
811 01 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).