logo tca
Ponuka kurzov
KURZY PIŠTOĽ
SK
AT
DE
UK
UPLATNIŤ POUKAZ
giftcard icon
Košík je prázdny

ŠPORTOVÝ STRELECKÝ KLUB TCA

Vážení fanúšikovia TCA, športoví strelci, držitelia a žiadatelia skupiny E

Teší nás váš vysoký záujem o členstvo v športovom klube .

Nedávno schválená novela zákona č. 190/2003 o zbraniach a strelive vstúpila do platnosti už 1. Februára. Sprísňuje činnosť športových streleckých klubov, vyžaduje "aktívnu účasť" držiteľov zákonom nárokovateľných výnimiek (sú potrebné k dlhým samonabíjacím zbraniam ) na športovej, streleckej, alebo súťažnej činnosti klubu.

Viac o novinkách v novele sa môžete dozvedieť v krátkom článku v sekcii BLOG.

Športový strelecký klub TCA bol založený primárne pre absolventov kurzov TCA, ktorí majú záujem sa aj naďalej zdokonalovať v streleckých zručnostiach pod vedením skúsených inštruktorov. Strelecký klub organizuje na mesačnej báze tri tréningové jednotky Glock Cup pre svojich členov ale aj nečlenov. Účasť na Glock Cup je podmienená absolvovaním kurzov Pištol 3 alebo Puška 3, kedže strelci musia mať vryté základy bezpečnosti a taktiež mať zvládnuté základné techniky manipulácie . Tréningové jednotky Glock Cup sú pre členov finančne zvýhodnené. Jednu tréningovú jednotku mesačne možu členovia klubu absolvovať zdarma.

Členstvo v klube je stále možné potvrdiť alebo získať po zaslaní písomnej žiadosti na mail info@tca.sk v tvare: žiadosť, meno, priezvisko, dátum narodenia, trvalá adresa. Hned’ako to bude možné vás budeme informovať o stave vašej registrácie a vyzveme vás k zaplateniu členského poplatku.

Za pochopenie ďakujeme.

  • Výška členského poplatku na rok 2022 je stále 50,- €.
  • Číslo účtu: SK60 1111 0000 0016 9231 7002
  • Poznámka k platbe: Meno, Priezvisko

ŽIADOSŤ O ČLENSTVO

V ŠPORTOVOM KLUBE TCA