logo tca
Ponuka kurzov
KURZY PIŠTOĽ
SK
AT
DE
UK
OVERIŤ POUKAZ
giftcard icon
Košík je prázdny

Teambuilding

S tactical combat academy

Originálna ponuka pre váš tím za účasti profesionálov

Teambuildingová ponuka Tactical Combat Academy zahŕňa približne 3-hodinový balík voľnej streľby z rôznych druhov zbraní a je určená pre skupinu do 30 ľudí.

Po príjazde na strelnicu vás informujeme o bezpečnostných pravidlách správania sa na strelnici, pútavou formou vám predstavíme širokú paletu zbraní a vybavenia, ktorými sú vybavení príslušníci našich aj zahraničných ozbrojených zložiek (batohy, optiky, obleky ostreľovačov a podobne).

Všetko si budete môcť vyskúšať - poťažkať. Pripravené budú aj pútavé „historky z natáčania“. :) Potom sa samozrejme presunieme k terčom a streľbe na terč. Nemusíte sa báť, počet nábojov je na vyskúšanie dostatočný (z našej skúsenosti vieme, že častokrát niektorí z rešpektu nedostrieľajú, ale ak bude mať niekto další chuť dostrielať za ostatných, nie je to problém).

Počas celej akcie môže byť v prípade záujmu prítomný fotograf, ktorý pripraví pre každého z účastníkov mnoho kvalitných obrázkov na pamiatku.

Teambuilding
Teambuilding-photo6.jpg
Teambuilding-photo2.jpg
Untitled-1.png
Teambuilding-photo1.jpg
Teambuilding-photo3.jpg
Teambuilding-photo5.jpg

Program

Čo vás čaká

 • Príjazd - 30 min.
 • Bezpečnostné školenie - 1 hod.
 • Prezentácia zbraní a vybavenia, diskusia + fotenie - 1 hod.
 • Voľná streľba na terč (papier a železo) z rôznych druhov zbraní - 1 hod.
 • Záverečné vyhodnotenie / beseda - 30 min.
 • Občerstvenie

Prehľad zbraní zahrnutých do Teambuildingového balíka:

 • H&K - AR 15, cal 223 REM
 • vz 58 7,62x39 mm
 • Glock 9 mm
 • Brokovnica Pumpa 12
 • Kalashnikov AK47 7,62x39mm

zbrane-teambuilding.jpg

Občerstvenie

Nápoje a jedlo

V rámci občerstvenia nie sme limitovaní a vieme Vám ponúknuť teplú aj studenú kuchyňu v závislosti od Vášho budgetu a času, ktorý chcete na strelnici stráviť po streľbe. Konkrétnu ponuku si môžeme dohodnúť individuálne. Cena za občerstvenie nie je zahrnutá v cene balíku.

Musíme Vás upozornit, že na strelnici je prísny zákaz konzumovania alkoholických nápojov a ktokoľvek by javil známky požitia alkoholických nápojov, nebude k manipulácii so zbraňami pripustený.

INDIVIDUÁLNY PROGRAM

Vieme sa prispôsobiť

V prípade záujmu vieme program prispôsobiť vašim požiadavkám. Obsahom Teambuildingu môže byť napríkald aj absolvovanie obľubených kurzov na úrovni BASIC - Pištoľ 1 alebo Puška 1 .

LOKALITA

Zohor alebo Blatné

Váš Teambuilding môžeme zorganizovať na strelnici Zohor, poprípade v nádhernom prostredí na strelnici Emel v Blatnom.Mapa-Teambuilding.png

HLAVNÝ INŠTRUKTOR TCA

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP A SKÚSENOSTI
Gabriel TROJČÁK

Odslúžil 20 rokov v armáde SR, z toho 10 rokov na 5. pluku špeciálneho určenia v Žiline. Svoju profesionálnu kariéru ukončil ako inštruktor streľby a taktiky.

Absolvoval inštruktážne semináre, tréningové programy s US Special Forces, s Britskými a Izraelskými špeciálnymi jednotkami.

V roku 2014 založil Tactical Combat Academy.