Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok

GABRIEL TROJČÁK

Hlavný inštruktor TCA

Odslúžil 20 rokov v armáde SR, z toho 10 rokov na 5. pluku špeciálneho určenia v Žiline. Svoju profesionálnu kariéru ukončil ako inštruktor streľby a taktiky.

Absolvoval inštruktážne semináre, tréningové programy s US Special Forces, s Britskými a Izraelskými špeciálnymi jednotkami.

V roku 2014 založil Tactical Combat Academy.

 

MICHAL

 V špeciálnych silách slúžil od roku 2001. Od roku 2005 prešiel postupne na skupine ostreľovačov špeciálnych síl funkciami ako starší ostreľovač, ostreľovač špecialista a ostreľovač inštruktor. Úspešne absolvoval zahraničný kurz    Paracommando a výcvik u britských výsadkových jednotiek. V roku 2004–2005 bol nasadený v operácii IRAK FREEDOM. Absolvoval spoločné výcviky s ostreľovačmi U. S. Special Forces a ostreľovačmi špeciálnych síl iných krajín,    vrátane policajných špeciálnych jednotiek. 

FRED WRIGHT

Bývalý príslušník britskej SAS - 22. pluk (11 rokov)

MIRO

Pôsobil v Národnej ústredni Interpolu. Zaoberal sa medzinárodným organizovaným zločinom. Neskôr pôsobil ako spravodajský dôstojník na špecializovanom útvare ozbrojených zložiek SR. 

Absolvoval výcvik vojenských špeciálnych jednotiek (USA, Veľká Británia, SR)

DÁVID

Od roku 2008 pôsobí ako aktívny inštruktor organizácie KRAV MAGA GLOBAL (KMG). Ako prvý dosiahol na Slovensku úroveň Expert 3. Svoju kvalifikáciu si rozširoval v Maďarsku, Českej Republike a v Izraeli. V rámci Krav-Magy má kvalifikáciu ako inštruktor pre civilnú sféru (Civilian Instructor), inštruktor pre boj (Combat and Fighter Instructor) a inštruktor pre ochranu chránenej a tretej osoby (VIP and 3rd party Protection Instructor).

BRAD STEVENS

 

Brad Stevens je bývalým členom elitného prieskumného útvaru US MARINES, MARSOC s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Brad má za sebou niekoľko bojových nasadení. Ako aktívny účastník operácií Iraqi Freedom , Enduring freedom a Enduring freedom – Filipíny lokalizoval teroristické bunky na Blízkom Východe a juhovýchodnej Ázii. V posledných rokoch Brad poskytoval svoje skúsenosti v privátnom sektore, kde pracoval na kontraktoch ministerstva obrany USA v Iraku a Afganistane.

 

JON PRICE

Jon pôsobil dlhé roky v britských vojenských jednotkách, absolvoval množstvo kurzov po celom svete: Jungle & arctic warfare Borneo/Norway, Recce Troop - paracommando, Dems explosives course, Diplomatic Bodyguard & instructor, MIRA 4 medic, Hostile HEAT instructor.

Dlhé roky pôsobil v krízových zónach: Iraq 2003-2008 (Covert Reccon Team), Afghanistan 2008-2013 (Advisor OGA US UN ISAF). 

Počas pôsobenia v armáde a privátnej sfére kooperoval s:

Brit Spec Op SO1, US secret service (White House), US diplomatic Security & Inteligence, Saudi secret service (Royal Protection), Qatar secret service (Royal Protection). 

COLIN MACLACHLAN

Colin nastúpil do armády v roku 1989 a už ako 23 ročný úspešne ukončil výber do 22. pluku SAS. Zúčastnil sa množstva špeciálnych vojenských operácii ako Certain Death v Siera Leone, bol prvým sniperom na scéne pri únose afganského lietadla v Londýne, bol zajatý a mučený teroristami v irackej Basre a zachránený tesne pred popravou s chystaným propagačným videom. (https://sk.wikipedia.org/wiki/Special_Air_Service)

JURAJ

Pôsobil ako ženista MO SR, zúčastnil sa zahraničnej misie v Afganistane, kde sa podieľal na odmínovacích a zabezpečovacích prácach, vyhľadávaní a odstraňovaní IED, VBIED v kooperácii so zahraničnými jednotkami.

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Námestie SNP 19
811 01 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).