Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.
TCA
TACTICAL COMBAT ACADEMY
×
 x 

0 Objednávok
Objednávky
0 Objednávok
Tlačiť

23. - 24. 10. 2020 - Kurz Zajatia (24 hodín) (ex Paracomando Jon Price)

Array
Cena 250,00 €
Termín:
Kliknutím nad týmto textom zistíte, či a kedy je voľný termín.
Popis

 DEADLINE PRIHLÁŠOK: 23. september 2020

  •  Dĺžka trvania kurzu: 24 hodín (9:00 - 9:00 hod.)

JON PRICE

Jon pôsobil dlhé roky v britských vojenských jednotkách, absolvoval množstvo kurzov po celom svete: Jungle & arctic warfare Borneo/Norway, Recce Troop - paracommando, Dems explosives course, Diplomatic Bodyguard & instructor, MIRA 4 medic, Hostile HEAT instructor.

Dlhé roky pôsobil v krízových zónach: Iraq 2003-2008 (Covert Reccon Team), Afghanistan 2008-2013 (Advisor OGA US UN ISAF). 

Počas pôsobenia v armáde a privátnej sfére kooperoval s:

Brit Spec Op SO1, US secret service (White House), US diplomatic Security & Inteligence, Saudi secret service (Royal Protection), Qatar secret service (Royal Protection).

O TCA

Taktický výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov. Kurzy streľby, sebeobrany, zvládanie krízových situácií, kurzy prežitia atď.

KONTAKTUJTE NÁS

+421 905 728 903

info@tca.sk

Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava, Slovensko

POVEDALI O NÁS

Gojo T. o nás povedal
Bol som na kurze pištol 1. Veľmi dobrý, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť narábať so zbraňou.

Balázs K. o nás povedal
Vďaka, vďaka a vďaka. Niet k tomu cčo dodať. Prefektný prístup každému osobitne aj počas výcviku!!! Ani sám neviem, co som čakal, ale určite oveľa viac som dostal!!! (Y).